DZIECKO JEST NAJWAŻNIEJSZE. WIEDZA TO POTĘGA.

Rekrutacja do szkoły podstawowej

Program nauczania w szkole podstawowej

Kalendarz naboru do szkoły podstawowej:

• przyjmowanie podań do połowy marca 2014
    • rozmowa z dzieckiem i rodzicem - termin będzie ustalany telefoniczne (sobota również możliwa na spotkanie)
    • ogłoszenie wyników koniec marca 2014

Zainteresowanych Rodziców gorąco zapraszamy do kontaktu z sekretariatem placówki a także kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Podania przyjmujemy w sekretariacie szkoły lub mailem (wypełnione podanie z podpisami przesłane na podany adres).

P O D A N I E

Konkursy plastyczne

1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" temat: "Barwy lata"

koszt udziału ucznia w konkursie - 8 zł /pieniądze zbieram w świetlicy w godz. 12.00 - 17.00 (oprócz piątku)/ oczekuję na zgłoszenie się chętnych do 7 listopada 2013 r.

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.tecza.suwikr.pl

2. XIX Ogólnopolski Konkurs "Twórczość Plastyczna Inspirowana Muzyką Dawną"

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.konkursydladzieci.eu

Ponieważ, konkurs ten zakłada dwuetapowość i wyłonienie w I etapie /etap szkolny/ nie więcej niż 5 prac w każdej grupie wiekowej, prace chętnych uczniów przyjmuję do 30 listopada 2013 r.

Prace konkursowe mają być wykonane przez ucznia, bez udziału osób trzecich.

Na zgłoszenie się chętnych oczekuję w szkolnej świetlicy.

Krystyna Roloff

Ostatnie wiadomości